Skip to content

Navštivte Vegefest

Vyšehrad | 26. - 27. 9. 2020

10. ročník

Deset let již Vegefest reflektuje témata, která v letošním roce nabrala ještě více na významu. Soběstačnost, dlouhodobá udržitelnost, šetrnost, seberozvoj, zážitková terapie, aktivismus, vytváření komunit, ekologie, smysluplný život ve městě. 

Nejen silná témata ale i současné zdravá strava, hudba, tanec, přátelé. Prostor kde se něco naučit, poslechnout a seznámit s lidmi, kteří mají stejné zájmy.

Vegefest letos představí program na čtyřech místech v areálu jedinečného Vyšehradu. 

Můžete se těšit na veganské a vegetariánské koncepty. Beduínský stan nabídne celý víkend hudební koncerty a představení napříč různými žánry. Vyšehradské Akropoli bude vládnout pohyb, lekce jógy, ukázky tanečních a seberozvojových aktivit. Druhý beduínský stan nabídne v sobotu řadu workshopů, čajovnu a místo pro odpočinek.

V neděli program doplní samostatná sekce workshopů a přednášek organizátorů Zero waste festivalu. V Purkrabství pak proběhne šest samostatných panelů přednášek soudobých témat. Nebude chybět market s nabídkou řemesel, módy, olejů a potřeb pro zdraví.

Proč jít na Vegefest?
Jak se stát návštěvníkem a proč se stát součástí

Zakoupením vstupenky vyjádříte festivalu svou podporu a na oplátku obdržíte unikátní pláštěnku s logem Vegefestu a budete se na Vegefestu cítit jako doma. Se vstupenkou si můžete rezervovat přednášky a pohybové aktivity.

Přinese vám výhody nejen v průběhu festivalu, ale i po něm. Získáte možnost stát se součástí komunity, která okolo Vegefestu vzniká a jejímž záměrem je vzájemné propojování a podpora lidí, smysluplných projektů, idejí a ideálů, které stojí za to rozvíjet. Vytváříme prostor pro vzdělání, inovace a společnou diskuzi se záměrem propojování rozmanitých cest a přístupů podporujících plnohodnotný život (nejen) ve městě. Společný prostor vám bude připomínat, že i vy jste toho součástí. Navíc vám zajistí slevy nejen během konání Vegefestu. 

Život komunity pokračuje i po ukončení Vegefestu. Místo kde se budeme potkávat, společně diskutovat, inspirovat a rozvíjet se. Více informací dostanete na info místech během festivalu. 

Kontakt

Máte dotaz na program, stavbu, průběh festivalu: produkce@vegefest.cz 

Dotazy a zájem o možnost prezentace vašeho nápadu, produktu, služby adresujte na Dominika: market@vegefest.cz